JF02706710       FASHION
FOSSIL

JF02706710 FASHION

Шифра на артикл: 13950
0 МКД
2.290 МКД
1.374 МКД
Заштеда: 916 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Гвинт за обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит 29
Боја на накит Златна, Сина
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Куманово, Тетово Центар, OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс