MKJ4136040 506
MICHAEL KORS

MKJ4136040 506

Шифра на артикл: 13477
0 МКД
5.490 МКД
3.294 МКД
Заштеда: 2.196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен 17,2
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, Куманово