SAAH07           NOTTI
MORELLATO

SAAH07 NOTTI

Шифра на артикл: 9553
0 МКД
4.290 МКД
3.861 МКД
Заштеда: 429 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит 200
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Алки 16673
1.791 МКД
1.990 МКД
Алки 16672
3.321 МКД
3.690 МКД
Алки 16629
2.061 МКД
2.290 МКД