MKJ4477710
MICHAEL KORS

MKJ4477710

Шифра на артикл: 11085
0 МКД
8.090 МКД
4.854 МКД
Заштеда: 3.236 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 405
Достапност Скопје Сити Мол