MKJ4422710 504
MICHAEL KORS

MKJ4422710 504

Шифра на артикл: 11045
0 МКД
8.890 МКД
5.334 МКД
Заштеда: 3.556 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен 16,5
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Битола - Широк Сокак, Куманово