PL.14473JSQBZ/02 MEPHISTO
POLICE

PL.14473JSQBZ/02 MEPHISTO

Шифра на артикл: 10075
0 МКД
15.990 МКД
9.594 МКД
Заштеда: 6.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 50
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Бронзена
Боја на ремче Кафеава
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром