MK3650           MINI SLIM RUNWAY
MICHAEL KORS

MK3650 MINI SLIM RUNWAY

Шифра на артикл: 12647
0 МКД
15.490 МКД
13.941 МКД
Заштеда: 1.549 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Odredi veličinu
  • NSZ
    *
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 33
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол