EQB-500D-1A2
EDIFICE

EQB-500D-1A2

Шифра на артикл: 12274
0 МКД
20.990 МКД
11.990 МКД
Заштеда: 9.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Odredi veličinu
  • NSZ
    *
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 52
Функција на часовник BLUETOOTH 4.0, PHONE FINDER, Аларм, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Календар, Светско време, Соларно напојување, Стоперка
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Тетово Центар, Струга, OUTLET Аеродром