GN-1000GB-1A
G-SHOCK

GN-1000GB-1A

Шифра на артикл: 12161
0 МКД
19.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 10.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Odredi veličinu )
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 56
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален компас, Илуминација, Календар, Месечеви мени, Отпорност на удари и вибрации, Плима и осека, Светско време, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово