MK2574           GARNER
MICHAEL KORS

MK2574 GARNER

Шифра на артикл: 12107
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 39
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално

Слични производи