EFB-504D-7A
EDIFICE

EFB-504D-7A

Шифра на артикл: 8953
0 МКД
14.990 МКД
8.994 МКД
Заштеда: 5.996 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 41,6
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи