CRA106SN01MS     NISIDA
CERRUTI 1881

CRA106SN01MS NISIDA

Шифра на артикл: 8894
0 МКД
14.190 МКД
7.095 МКД
Заштеда: 7.095 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 42
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност Куманово, OUTLET Аеродром

Слични производи