TQ-358-1E
CASIO

TQ-358-1E

Шифра на артикл: 5685
0 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Будилник
Бренд CASIO
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Пластика
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 136
Функција на часовник Аларм, Три стрелки
Стакло на часовник Акрилно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Тетово Центар, Охрид, Струга, OUTLET Аеродром