DW-6900RCS-7E DW-6900
G-SHOCK

DW-6900RCS-7E DW-6900

Kodi i artikullit: 30862
Šifra proizvođača: DW-6900
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Kursimet: 0 МКД
Më njoftoni për një ulje
Kontrolloni disponueshmërinë
  • NSZ
Sasia: 1 Бр.
2
1
SHTOJE TE LISTA E DËSHIRAVE
Karakteristike Vlera
Kategoria Orë
MARKAT G-SHOCK
Gjinia Për burra
Materiali i orës Plastikë e biodegradueshme
Materiali i rripit Plastikë e biodegradueshme
Lloji i mekanizmit Digjital, Quartz
Përmasa e orës XL, XXL
Përmasa e fushës së orës (mm) 50 X 53,2
Funksionet e orës 12/24 orë, Alarm, Data, Digjital, Ditët e javës, Kalendar, Kohëmatës, Kronometër, Ndriçim, Rezistente ndaj goditjeve dhe dridhjeve
Rezistenca ndaj ujit e orës 20 BAR
Orë me kristale Mineral
Ngjyra e fushës së orës Blu
Ngjyra e kokës së orës E bardhë
Ngjyra e rripit E bardhë
Stili E modës, E përditshme, Sportive
Forma e orës Rrethore
STOCK Skopje City Mall, GTC Ground floor, Palma Mall, Diamond Mall, East Gate Mall, Gostivar, Kumanovo, Sirok Sokak Manastir, Ohër