GMA-P2100VA-7A GMA-P2100
G-SHOCK

GMA-P2100VA-7A GMA-P2100

Kodi i artikullit: 30571
Šifra proizvođača: GMA-P2100
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Kursimet: 0 МКД
Më njoftoni për një ulje
Kontrolloni disponueshmërinë
  • NSZ
Sasia: 1 Бр.
2
1
SHTOJE TE LISTA E DËSHIRAVE
Karakteristike Vlera
Kategoria Orë
MARKAT G-SHOCK
Gjinia Për gra
Materiali i orës Plastikë e biodegradueshme
Materiali i rripit Plastikë e biodegradueshme
Lloji i mekanizmit Analog - digjital, Quartz
Përmasa e fushës së orës (mm) 40,6 X 46
Funksionet e orës 12/24 orë, Alarm, Data, Ditët e javës, Dy akrepa, Kalendar, Kohëmatës, Kronometër, Ndriçim, Ora nëpër botë, Rezistente ndaj goditjeve dhe dridhjeve
Rezistenca ndaj ujit e orës 20 BAR
Orë me kristale Mineral
Ngjyra e fushës së orës Argjend
Ngjyra e kokës së orës E bardhë
Ngjyra e rripit E bardhë
Stili E modës, E përditshme, Sportive
Forma e orës Tetëkëndore
STOCK Skopje City Mall, GTC Ground floor, Palma Mall, Diamond Mall, East Gate Mall, Tetovo Centre, Gostivar, Sirok Sokak Manastir, Ohër