GA-B001CBR-1A GA-B001
G-SHOCK

GA-B001CBR-1A GA-B001

Kodi i artikullit: 29989
Šifra proizvođača: GA-B001
0 МКД
9.490 МКД
9.490 МКД
Kursimet: 0 МКД
Më njoftoni për një ulje
Kontrolloni disponueshmërinë
  • NSZ
Sasia: 1 Бр.
2
1
SHTOJE TE LISTA E DËSHIRAVE
Karakteristike Vlera
Kategoria Orë
MARKAT G-SHOCK
Gjinia Për burra
Materiali i orës Fije karboni
Materiali i rripit Gomë
Lloji i mekanizmit Analog - digjital, Quartz
Përmasa e fushës së orës (mm) 46 X 42,5
Funksionet e orës 12/24 orë, Alarm, BLUETOOTH 4.0, Data, Digjital, Ditët e javës, Dy akrepa, Dy kohë, Gjetës telefoni, Kalendar, Kohëmatës, Kronometër, Menu shumëgjuhëshe, Ndriçim, Rezistente ndaj goditjeve dhe dridhjeve, SMART ACCESS TECHNOLOGY
Rezistenca ndaj ujit e orës 20 BAR
Orë me kristale Mineral
Ngjyra e fushës së orës E zezë, Vjollcë
Ngjyra e kokës së orës E zeze
Ngjyra e rripit E zezë
Stili E modës, E përditshme, Sportive
Forma e orës Rrethore
STOCK Skopje City Mall, GTC Ground floor, Palma Mall, Diamond Mall, East Gate Mall, Tetovo Centre, Gostivar, Sirok Sokak Manastir

Produkte të ngjashme

Shtuar te të preferuarat
Orë 29285
Çmimi 24.990 МКД
Kursimet 32%
36.990 МКД
Shtuar te të preferuarat
Orë 27806
Çmimi 23.790 МКД
Kursimet 14%
27.790 МКД