U0753333019CR20 DUBLINO Ремче Морелато
MORELLATO

U0753333019CR20 DUBLINO Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8686
0 МКД
750 МКД
750 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Попуст Без попуст
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 20
Достапност ГТЦ Приземје

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""