U0112419041CR20 POINT Ремче Морелато
MORELLATO

U0112419041CR20 POINT Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8654
0 МКД
700 МКД
700 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Вештачка кожа
Материјал на ремче Челик
Ширина на ремче 20
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""