БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
X3076875083CR30 LARGE Ремче Морелато
MORELLATO

X3076875083CR30 LARGE Ремче Морелато

Шифра на артикл: 8579
Šifra proizvođača: LARGE
0 МКД
1.050 МКД
1.050 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Ремче
Бренд MORELLATO
Материјал на ремче Кожа, Челик
Ширина на ремче 30
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Ремче 8659
1.300 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8586
1.050 МКД
Додадено во омилени
Ремче 8572
1.050 МКД