SD0372
MORELLATO

SD0372

Шифра на артикл: 15165
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд MORELLATO
Пол Унисекс
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Розева, Роуз Голд
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол