UBE11307
GUESS

UBE11307

Шифра на артикл: 6992
0 МКД
5.090 МКД
2.545 МКД
Заштеда: 2.545 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Метал, Циркони
Достапност Куманово, OUTLET Беверли Хилс