UBE71212
GUESS

UBE71212

Шифра на артикл: 6658
0 МКД
4.590 МКД
2.295 МКД
Заштеда: 2.295 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Емајл, Метал, Циркони
Достапност OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс