SKJ0313998505    ELIN
SKAGEN

SKJ0313998505 ELIN

Шифра на артикл: 10611
0 МКД
3.490 МКД
2.094 МКД
Заштеда: 1.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен 17
Достапност OUTLET Аеродром