SKJ0617791       AGNETHE
SKAGEN

SKJ0617791 AGNETHE

Шифра на артикл: 10524
0 МКД
4.090 МКД
2.454 МКД
Заштеда: 1.636 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Достапност OUTLET Аеродром