SKJ0176040       SEA GLASS
SKAGEN

SKJ0176040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 10511
0 МКД
3.490 МКД
2.443 МКД
Заштеда: 1.047 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кристал, Стакло, Челик
Должина на накит 430
Достапност OUTLET Аеродром