JF02391791       FASHION
FOSSIL

JF02391791 FASHION

Шифра на артикл: 12949
0 МКД
1.690 МКД
1.014 МКД
Заштеда: 676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Гвинт за обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Достапност OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс