JF02573040       ICONIC
FOSSIL

JF02573040 ICONIC

Шифра на артикл: 12617
0 МКД
4.090 МКД
3.681 МКД
Заштеда: 409 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол