SKJ0926040 ELIN
SKAGEN

SKJ0926040 ELIN

Шифра на артикл: 12414
0 МКД
3.790 МКД
2.274 МКД
Заштеда: 1.516 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 60
Достапност OUTLET Аеродром