JF02324040 508   VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF02324040 508 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 12400
0 МКД
2.890 МКД
1.734 МКД
Заштеда: 1.156 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен 18
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи

Прстен 16649
2.061 МКД
2.290 МКД
Прстен 16648
2.061 МКД
2.290 МКД
Прстен 16647
2.061 МКД
2.290 МКД
Прстен 16646
2.061 МКД
2.290 МКД