JF02512791       FASHION
FOSSIL

JF02512791 FASHION

Шифра на артикл: 12396
0 МКД
5.290 МКД
3.174 МКД
Заштеда: 2.116 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 550
Достапност OUTLET Аеродром