JF02389040       FASHION
FOSSIL

JF02389040 FASHION

Шифра на артикл: 12077
0 МКД
1.690 МКД
1.014 МКД
Заштеда: 676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Гвинт за обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кристал, Челик
Достапност OUTLET Аеродром