JF02434040       VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF02434040 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 12074
0 МКД
6.490 МКД
3.894 МКД
Заштеда: 2.596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит 650
Достапност OUTLET Аеродром