UBE61022
GUESS

UBE61022

Шифра на артикл: 11831
0 МКД
4.390 МКД
2.195 МКД
Заштеда: 2.195 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Достапност Тетово Центар, OUTLET Аеродром