UBB28096-S
GUESS

UBB28096-S

Шифра на артикл: 16858
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 185
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол