JF02280791       ICONIC
FOSSIL

JF02280791 ICONIC

Шифра на артикл: 11480
0 МКД
4.090 МКД
2.454 МКД
Заштеда: 1.636 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 70
Достапност OUTLET Аеродром