EGS2561221 505 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EGS2561221 505 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16777
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен 16,5
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен
Достапност Битола - Широк Сокак