EG3352040 SIGNATURE
EMPORIO ARMANI

EG3352040 SIGNATURE

Шифра на артикл: 16761
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 12
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен