UBB28006-S
GUESS

UBB28006-S

Шифра на артикл: 16624
0 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Метал
Должина на накит 200
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол, Куманово, Тетово Центар, Охрид