2780077 CLASSIC SIGN
TOMMY HILFIGER

2780077 CLASSIC SIGN

Шифра на артикл: 16056
0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Злато
Должина на накит 500
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол