BFF63B AFFINITY
BROSWAY

BFF63B AFFINITY

Шифра на артикл: 15740
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Дијаметар на прстен 17
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Битола - Широк Сокак