UBB85145-S
GUESS

UBB85145-S

Шифра на артикл: 15275
0 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Метал, Циркони
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Охрид