DW00400003 Classic Cuff
DANIEL WELLINGTON

DW00400003 Classic Cuff

Шифра на артикл: 14603
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DANIEL WELLINGTON
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 155
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди