DX1093221        STACKABLES
DIESEL

DX1093221 STACKABLES

Шифра на артикл: 14550
0 МКД
4.990 МКД
4.491 МКД
Заштеда: 499 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Алки 16673
1.791 МКД
1.990 МКД
Алки 16672
3.321 МКД
3.690 МКД
Алки 16629
2.061 МКД
2.290 МКД