MKJ5334710
MICHAEL KORS

MKJ5334710

Шифра на артикл: 14541
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди