UBE83057
GUESS

UBE83057

Шифра на артикл: 14494
0 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
( Odredi veličinu )
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Метал, Сваровски елементи
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Тетово Центар, Струга

Слични производи