UBE83023
GUESS

UBE83023

Шифра на артикл: 14493
0 МКД
2.190 МКД
1.971 МКД
Заштеда: 219 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Odredi veličinu
  • NSZ
    *
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Метал
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол