JCER00170200 Log
JUST CAVALLI

JCER00170200 Log

Шифра на артикл: 14444
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Боја на накит Златна
Стил Тренди