MKJ6812791
MICHAEL KORS

MKJ6812791

Шифра на артикл: 13971
0 МКД
4.090 МКД
2.045 МКД
Заштеда: 2.045 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди