JF02704791       FASHION
FOSSIL

JF02704791 FASHION

Шифра на артикл: 13949
0 МКД
1.690 МКД
1.014 МКД
Заштеда: 676 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Стакло
Боја на накит Бела
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром