JF02749791 508   VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF02749791 508 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 13821
0 МКД
2.290 МКД
1.374 МКД
Заштеда: 916 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Куманово, Тетово Центар, OUTLET Аеродром

Слични производи

Прстен 16649
2.061 МКД
2.290 МКД
Прстен 16648
2.061 МКД
2.290 МКД
Прстен 16647
2.061 МКД
2.290 МКД
Прстен 16646
2.061 МКД
2.290 МКД